Автомобільні підйомники 4 тонни для СТО: обслуговування, особливості та рекомендації щодо вибору

Підіймачі на 4 тонни — важливі для кожної СТО механізми, тому до їх вибору потрібно віднестися зі всією відповідальністю. Дані прилади можуть працювати за допомогою різних приводів, а також відрізняються функціоналом. Їх виробництвом займаються понад 20 компаній у світі, що значно ускладнює вибір.

Рекомендації по технічному обслуговуванню автомобільних підйомників на 4 тонни

zoom-image

Підіймачі, які здатні підіймати автомобілі, вагою до 4 тонн, важливо правильно експлуатувати. Особливо це стосується гідравлічних механізмів, рухливі елементи яких бажано регулярно чистити від забруднень. Ще одна правило експлуатації гідравлічних автомобільних підйомників 4 тонни в автосервіс — часта перевірка працездатності насосних механізмів. Також під час активного їх використання спеціалісти рекомендують дотримуватися даної послідовності дій:

  • Періодично змащувати рухомі елементи
  • Перевіряти анкери на рівень затягування
  • Обслуговувати страхові фіксатори — бажано, щоб механік хоча б раз на тиждень здійснював їх чистку, а також поновлював мастило
  • Перевіряти кількість олії у системі
  • Оцінювати якість натягу синхронізуючих тросів

Щоб автомобільні підіймачі на 4 тонни забезпечили якісну роботу без поломок, також бажано періодично перевіряти датчик обмеження руху верхнього положення підйому.

Роль автомобільних підйомників на 4 тонни у сучасній автомайстерні

Підіймачі даного виду дозволяють підіймати практично усі моделі легкових автомобілів, тому ідеально підходять для вузькоспрямованої СТО. Без їх допомоги механіки не зможуть так швидко та якісно виконати ремонт та огляд машини. Завдяки використанню даного обладнання, можна не тільки провести комплекс слюсарних робіт, але й реалізувати процедуру розвал-сходження.

Підіймачі Launch 4 тонни: чому більшість покупців віддають перевагу саме такому обладнанню?

Підйомники Launch — надійні механізми, які мають підвищений попит. Це пояснюється їх універсальністю: вони однаково добре підходять для обслуговування легкових автомобілів, а також невеликих джипів. Більшість моделей підіймачів даного виду є двостійковими, що забезпечує підвищену стійкість. В їх конструкцію виробник додає надійні сталеві троси зі збільшеним діаметром — 9 міліметрів. Також варто виділити наявність у кожній колонці автоматичної системи стопорних замків. Завдяки її присутності, положення підйомних кареток легко фіксується на комфортній висоті.

Як вибрати надійний автомобільний підіймач на 4 тонни?

zoom-image

Щоб вибрати надійний прилад, який ідеально впишеться у приміщення та буде виконувати необхідні задачі, варто звернути увагу на такі його технічні характеристики:

  • Базу (внутрішню відстань між стійками)
  • Розміри конструкції
  • Висоту до верхньої перемички
  • Кліренс (мінімальну висоту опускання ніжок під час встановлення автомобіля)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *