Чому вам слід встановити електричне опалення?

Електрика – це паливо майбутнього для потреб опалення. В умовах нестабільних цін на нафту та її постачання, зменшення обсягів природного газу та збільшення виробництва електроенергії з відновлюваних джерел, опалення вашого будинку за допомогою електричної системи опалення буде надійним захистом вашої власності.

Електричне опалення є на 100% ефективним та вуглецево-нейтральним у точці використання, а завдяки виробництву електроенергії з ядерних та відновлюваних джерел у майбутньому воно стане повністю вуглецево-нейтральним. Зі збільшенням кількості низьковуглецевих та відновлюваних джерел електроенергії ми будемо все частіше бачити, як економні електробатареї встановлюються частіше, ніж газові носії.

Низькі витрати на встановлення

Електричне опалення дуже легко встановити. Не потрібно прокладати непривабливі трубопроводи, і під час встановлення не потрібно робити жодних перешкод. Оскільки кожен електричний радіатор може працювати незалежно, його легко додавати до системи в міру необхідності або якщо дозволяє бюджет. Крім того, оскільки кожен радіатор управляється незалежно від системи, це дозволяє набагато краще контролювати температуру в приміщенні та робить вигіднішим використання енергії, ніж це можливо при використанні системи на основі котла.

Комфорт і контроль

Значні розробки в галузі електричного опалення дозволили створити системи з високоточним електронним термостатичним контролем. Термостати здатні підтримувати температуру в приміщенні з точністю до +/- 0,1 С. Це забезпечує оптимальний комфорт і використання тільки тієї енергії, яка необхідна.

Низька вартість володіння

Справжню вартість володіння системою опалення слід розглядати протягом усього терміну служби системи.

  • Електричні системи опалення не мають рухомих частин і можуть прослужити більше 15 років. Котельна промисловість називає термін служби котла 10 років.
  • Системи на основі котлів вимагають дорогого щорічного обслуговування, тоді як електричні системи не потребують обслуговування.
  • Електричне опалення є 100% ефективним в точці використання, тобто все використане паливо перетворюється на тепло, на відміну від котельних систем, де енергія втрачається через димохід. Відсутність технічного обслуговування та щорічних перевірок. Щорічне технічне обслуговування та перевірка безпеки можуть призвести до значних витрат на експлуатацію системи. Газові котли потребують щорічного технічного обслуговування, а якщо вони використовуються в орендованому житлі, орендодавці як приватного, так і соціального житла несуть відповідальність за проведення щорічних перевірок безпеки.
  • Електричне опалення не потребує жодного технічного обслуговування або перевірок безпеки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *