Каміни для дому

Все частіше основним елементом інтер’єру будинку стає камін, який крім типової господарської функції є ще й декоративним елементом дизайну інтер’єру. Правильно підібраний виріб стане прикрасою будь-якої вітальні. Купуючи опалювальний прилад, слід також пам’ятати про технічні параметри, які повинні бути адаптовані до характеру та розміру будівлі, щоб забезпечити оптимальний розподіл тепла по всіх приміщеннях. Також вас може зацікавити кахельна піч.

У магазині ми пропонуємо сучасні домашні каміни від відомих виробників, які доступні в різних моделях і цінах. У каталозі ви знайдете товари для газу, пелет, води та повітря, для власної збірки. Продукція різноманітна за формою (кутова, пряма, тунельна, вертикальна), довжині скла, діаметру труби, типу відкривання дверей (класичний і форма так званої гільйотини вгору, вниз, убік), потужності та кольорам.

Наш інтернет-магазин також пропонує придбання сучасних камінів з повним комплексом послуг по установці. Далі в ціну входить конструкція ізоляційної камери, налаштування всього набору (вставка, корпус, корпус), пробна стрільба та інструкція з використання. Інформацію про всі види класичних і кутових печей, що продаються, також можна отримати безпосередньо в салонах нашої компанії.

Облаштування вітальні з кутовим каміном

Настінний камін і підвісний телевізор – що зробити, щоб їм не довелося змагатися один з одним за увагу домочадців? Оптимальним рішенням буде розмістити камін на стіні, перпендикулярній тій, на якій розташований екран.

Кутовий камін має величезний вплив на зовнішній вигляд даного приміщення. Занадто великий вольєр у маленькій кімнаті може бути непосильним. У свою чергу, занадто маленькі будівлі в просторому інтер’єрі не дадуть очікуваного ефекту. Корпус виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність і комфорт використання.

Облаштування вітальної кімнати з кутовим каміном дозволяє гармонійно поєднати зони різного характеру. Розташування перед каміном меблів для відпочинку, наприклад, дивана, крісел або подушок, додасть кімнаті затишний характер і забезпечить комфортне використання для всіх домочадців. Кутовий камін у вітальні – ефектна і сучасна прикраса інтер’єру!

Інтернет-магазин онжайн продажу камінів та аксесуарів до них romotop-ukraine.com.ua допоможе всім покупцям знайти якісний товар.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *