Переваги використання бінокля для полювання

Хороший мисливський бінокль дає чітке зображення віддалених об’єктів, не запотіває, не дає відблисків і забезпечує достатню глибину фокусування. Необхідне вам збільшення залежить від того, як ви будете використовувати бінокль. Відвідавши каталог біноклів, ви можете вибрати 10-кратну і 8-кратну моделі, оскільки при більшому збільшенні зображення стає хитким, коли ви тримаєте бінокль в руці. Серед найпопулярніших брендів можна відзначити наступні:

  • Bresser.
  • Kowa.
  • Vortex.
  • Pentax.
  • Hawke.

Нижче наведені деякі з основних переваг використання бінокля для полювання.

Вони мають вищу роздільну здатність, ніж оптичні приціли

Навіть якщо у вас є оптичний приціл, який пропонує пристойне збільшення, вам все одно потрібна пара біноклів. Це тому, що вони перевершують оптичні приціли завдяки низькій видимості та чіткості. Вони мають більший розмір і більшу об’єктивну лінзу, що пропускає більше світла. За допомогою бінокля ви можете розвідувати здобич здалеку, яку ви не можете побачити неозброєним оком. Крім того, ви можете знайти сліди або хвости, які допоможуть вам знайти дичину.

Вони обчислюють відстань

Серед останніх винаходів з біноклями – інтеграція мисливського спорядження, далекоміра та бінокля. Бінокль-далекомір має стандартні функції і, крім того, може розраховувати відстань до об’єкта. Він використовує лазерну технологію, яка поширюється зі швидкістю світла. Розрахунок відстані відбувається майже миттєво, що полегшує полювання з гвинтівкою.

Переваги використання бінокля для полювання

Вони простіші у використанні

Хоча оптичний приціл не потребує складних налаштувань, деякі з них вимагають встановлення або вирівнювання за північним небесним полюсом для точного відстеження об’єктів. Зробити це може бути складно.

З іншого боку, бінокль має три найпростіші налаштування, які можна виконати менш ніж за три секунди. Більше того, вам не потрібно монтувати. Ви наводите і починаєте спостерігати.

Вони мають близьку до природної глибину різкості

При достатньому освітленні ваші очі створюють чіткі і різкі зображення від шести дюймів до горизонту. Зона, в якій ваш мозок і очі можуть отримати достатню кількість інформації про об’єкт, називається глибиною різкості. Оскільки поле зору більш значне у біноклів з меншим збільшенням, вони найкраще підходять для комфортного полювання в умовах недостатньої освітленості, не напружуючи очі. Це тому, що вони максимально наближені до природної глибини фокусування ваших очей на будь-якій відстані.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *