Чому на території Херсонської області Росія не зможе створити так звану ХНР та ввести в обіг російські рублі

[ad_1]

Чому на території Херсонської області Росія не зможе створити так звану ХНР та ввести в обіг російські рублі

Чому на території Херсонської області Росія не зможе створити так звану ХНР та ввести в обіг російські рублі?

Про це херсонський економіст та політолог розповів «Суспільному».

«Якщо вони не змогли створити ХНР навіть для телекамер, у світі віртуальному, то їм не вдасться це зробити і в реальному світі. Якщо зараз справді є спроби набрати управлінців, щоб посадити їх на ключові посади — це не розв’яже питання. Тому, що доступ до роботи всієї системи — електронне врядування, залишилось під контролем України», — каже політолог.

Він переконаний, що і створити окрему фінансову структуру ніякі набрані управлінці в Херсонській області не допоможуть.

«Навіть якби ці управлінці були б якісними і був би повний їх набір, це дуже складно. Бо їм треба не тільки налагоджувати роботу, а й ще протидіяти тому саботажу, який влаштують українські службовці, які досі працюють. Тобто, якщо вони спробують незаконно зняти і посадити виконувати обов’язки в казначействі, чи фінансовому управлінні, чи податковій інспекції своїх привезених людей, це ні до чого не призведе, крім того, що він буде сидіти там. Ну хіба що може його сфотографують і не більше», — каже політолог.

Тож, за його словами, неможливо створити ХНР, запустити рублеву зону, запустити роботу податкової системи в інтересах РФ, щоб сплачувалися податки РФ. Тому поки що, вважає політолог, це не є реальною загрозою.

«Я не думаю що ХНР знайде тут своїх прихильників. Спроба працювати на Росію, вона позбавить українських доходів службовців і муніципальних, і державних. І це означає що російські гроші, які можуть піти, вони будуть набагато меншими. тобто тут вже не в патріотизмі навіть справа, а в чисто фінансових питаннях. І це головне, вони розуміють що Україна повернеться і це стримує всіх від зради. Навіть проросійська вата, яка тут сидить і чекала на Росію, насправді щиро чекала, навіть в соціальних мережах поводиться стримано. Просто тому, що вони розуміють, що ХНР неможлива», — пояснює політолог.

Разом з тим він не заперечує, що багато людей після допитів, справжніх тортур можуть зламатися і піти на співробітництво. Але це буде не від душі, а від страху і тому при першій нагоді вони почнуть працювати подвійними агентами і нічого доброго від тієї співпраці не буде.

«Я навіть думаю, що колаборанти, більшість з них, зовсім не на таких умовах погоджувалися співпрацювати з РФ. Тобто вони були б раді співпрацювати, якби тут масова підтримка була ХНР. А оскільки цього немає, то вони розуміють, що потрібно буде тікати. І не хочуть такого», — сказав політолог.

Фото: Вгору

[ad_2]

Источник: 0552.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *