Де можна сховатися від холоду на Херсонщині


Де можна сховатися від холоду на Херсонщині

У зв’язку з низькими температурами, Херсонське обласне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій нагадує, що майже в усіх громадах працюють пункти обігріву.

На території Бериславського району визначено 45 місць.

У Милівській, Новорайській, Тягинській територіальних громадах це амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та фельдшерські пункти. Так само – у Бериславській ТГ, але можна обігрітися також у приміщенні місцевого комунального закладу “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). У Борозенській ТГ – це лікарня та адмінбудівлі на території сіл. На території інших громад району пунктами обігріву визначено приміщення старостатів та адміністрацій.

На території Генічеського району – 30 приміщень.

Найбільше – у Новотроїцькій ТГ. Там можна врятуватися від переохолодження в місцевому територіальному центрі соціального обслуговування, у центрі інтегрованої соціальної служби та в будівлях 18 старостатів.

У Нижньосірогозькій ТГ пунктами обігріву також визначено територіальний центр соціального обслуговування та приміщення 7 старостатів. Іванівська громада надає такі послуги лише в місцевій лікарні, а Генічеська – у районному будинку культури.

На території Каховського району – 46 пунктів. Переважно це теж приміщення лікарень, амбулаторій, ФАПів, адміністрацій, старостатів. Але, крім того, – клуби та будинки культури сіл Антонівка, Дубівка, Костянтинівка, Червона Поляна, Чаплинські селищний будинок творчості дітей та юнацтва, Центр соціальних послуг, Територіальний центр соціального обслуговування.

Скадовський район – 20 пунктів обігріву в будівлях адміністрацій, старостатів та закладів охорони здоров’я.

На території Херсонського району – 43. Безпосередньо у Херсоні значаться два місця обігріву: стаціонарний, за адресою просп. Адмірала Сенявіна, 128, – це Церква Сорока мучеників Севастійских; та мобільний (намет) – біля Церкви Христа Спасителя на просп. Св. Кирила та Мефодія, 16а.

https://khersonci.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0552.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *