Кавуна-велетня виростили в УкраїніКавуна-велетня виростили в Україні
Цього року найбільший кавун важить 37,7 кілограма .Зважування кавунів і динь відбулося в рамках XVIII Всеукраїнського фестивалю «Український кавун – солодке диво», який відбувся в місті Гола Пристань на Херсонщині. Про це повідомляє agrotrend. Традиційно на фестивалі визначили найбільший кавун, вага якого в цьому році становить 37,7 кг. Вибрали і найбільшу диню, яка важила 7,1 кг.
В рамках заходу гостей чекали розваги та майстер-класи, в тому числі майстер-клас по різьбленню на кавунах, виставка кавун-карвінгу. І, звичайно ж, дегустація найрізноманітніших сортів смугастого від виробників зі всієї Херсонщини. 
Нагадаємо, українські виробники баштанних розгублені – ціни на кавун щотижня б’ють рекорди падіння, і перспективи зниження цін поки ще не вичерпані. А ось на початку літа сезон кавунів 2021 року розпочався з найвищих за останні п’ять років цін. Так, середня ціна на кавуни українського виробництва в супермаркетах стартувала з 30 грн.
Раніше повідомлялося, що на Херсонщині аграрії опинилися в скрутному становищі. Їм нікуди подіти урожай кавунів, тому вони не знають, що робити з тоннами баштану. Один з фермерів настільки зневірився, що вирішив «позбутися» від кавунів, віддаючи їх за максимально низькою ціною
https://glavcom.ua/ru/news
Джерело: 0552.ua

Источник: 0552.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *