Порушення медичної таємниці чи карантинна реальність:перевірка COVID-сертифіката

[ad_1]

15:40, 16 листопада

Порушення медичної таємниці чи карантинна реальність:перевірка COVID-сертифіката

Українці часто відмовляються надати COVID-сертифікат, посилаючись на розголошення медичної таємниці. Люди вважають, що інформація про медичні процедури повинна залишатися таємницею.

Деякі громадяни всіляко чинять опір, коли правоохоронні органи або співробітники в громадських місцях вимагають показати документи про вакцинацію. Під напором інформації про незаконність таких перевірок співробітники громадських закладів часто здаються і обслуговують людей без сертифіката.

У Міністерстві охорони здоров’я поінформували, що сертифікат про імунізацію не підпадає під визначення медичної таємниці. У ньому немає конкретних даних про діагноз. Виходить, що поліцейські і співробітники громадських закладів в червоній зоні не порушують закон при вимозі показати сертифікат. Права людини на збереження даних про стан здоров’я не порушуються.

У МОЗ повідомили, що всі громадяни мають право на нерозголошення даних про своє здоров’я, діагноз і факт звернення за медичною допомогою. Такі дані як і раніше не розголошуються. У сертифікаті немає конфіденційних даних про стан здоров’я.

Нагадаємо, що в областях червоної зони можуть працювати тільки заклади, де вакциновані всі співробітники і всі відвідувачі. Або ж у них буде негативний текст на коронавірус. Якщо особа відмовляється показати сертифікат про вакцинацію, під будь-яким приводом, підприємець залишає за собою право відмовити в обслуговуванні. При цьому відмовити в обслуговуванні не можуть відвідувачам фінансових установ, автозаправок, ветеринарних магазинів, аптек і продовольчих магазинів. .

http://www.t.ks.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0552.ua

Navigate the gaming spectacle at Glory's spectacular gaming showcase , where the spectacular happens.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *