Вакцинуватимуть диких тварин на Херсонщині


Вакцинуватимуть диких тварин на Херсонщині

У жовтні поточного року на Херсонщині планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин шляхом розповсюдження принад з вакциною проти сказу за допомогою авіатранспорту. Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину буде здійснюватись повітряним методом за допомогою літаків АН – 2.

Літаки оснащені системами GPS і системами реєстрації скидання вакцини. Такий спосіб вакцинації безпечний і для людини, і для навколишнього середовища. Для цього будуть використовуватися невеличкі їстівні брикети-приманки з активною вакциною всередині та приємним запахом, аби на них фокусувалися лише тварини. Вакцина буде розкидана над територією, де проживають дикі тварини (ліси, поля) – не над населеними пунктами.

Проте, вони можуть потрапити у населений пункт, наприклад, через сильний вітер. Інформуючи про кампанію з пероральної вакцинації, маємо на меті попередити людей і уникнути непорозумінь. Адже останнім часом є випадки, коли фермери за допомогою літальних засобів виконують обприскування полів. Також грибникам і ягідникам не варто лякатися, якщо помітять у лісі такий брикетик.

Тому, шановні жителі Херсонщини, коли ви побачите літак АН – 2, який розкидає приманку з вакциною розміром із сірникову коробку, просимо не хвилюватись та поставитись з розумінням – це лише здійснюється процес вакцинації диких м’ясоїдних тварин. Прохання не брати брикети з біологічними препаратами в руки, не переносити їх з місця та не руйнувати.

https://khersonci.com.ual

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0552.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *