Гіпсофіла: чи підійде для букета нареченої?

Ця квітка, на перший погляд, досить непоказна, і донедавна її сприймали як доповнення в букеті. Як правило, ця рослина має унікальну здатність робити квіткову композицію більш об’ємною та пишною. Але з часом флористи звернули увагу на зворушливу ніжність гіпсофіли, і стали наголошувати в букеті саме на неї. На сьогоднішній день ця квітка стала справжнім трендом, і широке застосування вона отримала також у весільній флористиці.

Докладніше про гіпсофілу розповідають фахівці квіткового магазину в Івано-Франківську «Квіти ІФ».

В чому її перевага?

Букет із гіпсофіли на весілля – оптимальне рішення. Важливо те, що вона має безліч пастельних відтінків, кожен із яких ідеально вписується в урочистість події. Крім того, ця ніжна квітка відрізняється масою переваг, а саме:

  • надзвичайна стійкість – гіпсофіла легко витримує всі «тяготи» весільного дня, не втрачаючи при цьому своєї краси та свіжості;
  • здатність поєднуватися практично з будь-якою іншою рослиною, створюючи гармонійну композицію;
  • доступність – вона є у квіткових магазинах  будь-яку пору року;
  • універсальність – рослина вписується у всі дизайнерські напрямки та форми букетів.

Гіпсофіла може не тільки входити в букет нареченої, а й прикрашати саме торжество. З подібним оформленням антураж на весіллі буде оригінальним, ніжним та романтичним. Також дуже ефектно гілочка квітки виглядатиме на весільному торті.

6380e80a22f69.jpg

Тендітна і ніжна, гіпсофіла легко витримує й невеликі заморозки, і сильні вітри, і сонце, що палить. Найпопулярнішими є квіти білого кольору, що підкреслюють особливість події. Не менш важливо і те, що після урочистостей ці рослини не в’януть, а повільно підсихають, перетворюючись на неймовірно гарний сухостій. Таким чином вони можуть дуже довго виступати в ролі прикраси інтер’єру, викликаючи приємні спогади про щасливі дні, що минули.

Вибрати відповідний букет ви зможете на сайті доставки квітів https://kvity.if.ua/ Вас зустрінуть оригінальні композиції з гіпсофілою та не тільки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *